Cheshire

wróć do Partnerów

CHESHIRE Anilox Technology Ltd. jest wiodącą firmą na świecie w produkcji wałków i tulei rastrowych ceramicznych. Założona w 1992 roku, a od roku 1996 GRAW podjął z nią współpracę. Rok później stał się oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

Dzięki ciągłej kontynuacji rozwoju produktowego i poważnym inwestycjom w najnowsze technologie, CHESHIRE może zapewnić najwyższą jakość produktów i jej powtarzalność.
Ciągle inwestuje w najnowsze lasery - światłowodową technologię, a przed kilkoma laty w innowacyjną linię do plazmowego i wielokrotnego powlekania ceramiką - Triplex III i osiąga najlepsze parametry dla tych wykonań - wyższą twardość powłok ceramicznych (>1300 Vick.), ich porowatość (<1%) z możliwością grawerowania różnorodnych struktur siatek rastrowych
spełniających wysokie wymagania drukarzy.

Graw współpracuje z CHESHIRE Ltd. w następującym zakresie i oferuje na polski rynek:

- standardowe wałki rastrowe ceramiczne dla wąskiej, szerokiej wstęgi jak również dla tektury falistej - regeneracja i nowe zobacz ofertę >>

- tuleje rastrowe ceramiczne dla wąskiej i szerokiej wstęgi zobacz ofertę >>

- ultradźwiękowe urządzenia myjące do wałków / tulei rastrowych zobacz ofertę >>

- wsparcie techniczne w zakresie doboru parametrów siatek rastrowych zobacz ofertę >>

Proces produkcji wałków rastrowych od początku - od wyprodukowania bazy do prac wykończeniowych - polerowania jest kontrolowany na miejscu - w firmie CHESHIRE Ltd., co zapewnia dostawę pewnego i sprawdzonego produktu.
 

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy Cheshire: www.cheshireanilox.co.uk